Co o nás napsali naši zákazníci?

Recenze a zpětná vazba od našich zákazníků jsou pro nás neocenitelným pramenem poznatků a inspirace. Chceme neustále zdokonalovat naše služby a zabezpečit, že naši klienti jsou spokojeni a jejich potřeby jsou plně uspokojeny. Proto si zakládáme na transparentnosti a otevřenosti ve vztahu ke všem zákazníkům, a jejich názory jsou pro nás cenným zpětným vazbou. Věříme, že recenze a hodnocení od našich klientů nám poskytují nejen náhled na to, co děláme správně, ale také na oblasti, ve kterých můžeme ještě zlepšit. Tento dialog nám umožňuje posouvat se vpřed a nabízet vám stále lepší služby. S hrdostí se díváme na naše dosavadní recenze, ale neustále usilujeme o to, abychom splnili a překonali vaše očekávání. Vaše zpětná vazba je pro nás hnací silou k dosažení tohoto cíle.

Potřeboval jsem doma nainstalovat nová osvětlení. Pan Hátle z Elektro NIOBE mi byl doporučen a následně jsem ho kontaktoval s žádostí o jeho služby. Níže bych rád vyjádřil svoji spokojenost po skončení montáže.

  • Vzájemná velmi dobrá komunikace mezi klientem a dodavatelem
  • Ochota navzájem si poradit
  • Vždy pracují ve dvojici
  • Dodává velmi kvalitní výrobky
  • Výrobky zakoupené klientem namontuje
  • Se zapojením a následným používáním jsem velmi spokojený
  • Firma vyslechne a dodrží slíbené
  • Firma dodržuje dohodnuté časové termíny

Výsledek montáže:

  • Nový lustr, nová digestoř a osvětlení v kuchyňské lince...
  • Všechny 3 světla jsou LED a při rozsvícení všech je v místnosti „bílý den“
Sháněla jsem elektrikáře a kolegyně z práce mi doporučila firmu elektro NIOBE. Potřebovala jsem provést částečnou rekonstrukci elektroinstalace, tedy kompletní výměnu světel, vypínačů a zásuvek. Dcera potřebovala do svého pokoje další zásuvky. V neposlední řadě jsem potřebovala upravit elektroinstalaci pro novou kuchyň.
 
S firmou elektro NIOBE byla velmi dobrá spolupráce. Rychlá komunikace, spolehlivost a vstřícnost. Práce byly odvedeny v termínu a na jedničku. Zkrátka není více co dodat, mohu opravdu jen doporučit. :-)

Jsem nadšený z vynikající práce, kterou firma Elektro NIOBE odvedla. Jejich odbornost a profesionální přístup byly skvělé. Zvláště si cením jejich důrazu na čistotu pracoviště po dokončení práce. Komunikace s týmem byla snadná, a vše probíhalo včas. Vřele doporučuji tuto firmu všem, kteří hledají spolehlivého partnera pro elektroinstalace. Jsou to opravdoví profesionálové, kteří si zakládají na kvalitě.

Firma elektro udělala dobrou práci. Byli hodně chytří a věděli, co dělají. Ty elektro věci udělali skvěle a všechno funguje jak má. Nejlepší na tom bylo, že po sobě uklidili, takže žádnej bordel. Celkově, fajn chlapi, co dělaj dobrej elektro. Doporučil bych je všem, co chtěj dobrou elektro instalaci. Jsou prostě dobří.

Musím říct, že mám vysoké nároky na kvalitu a profesionální přístup, a tato firma mi všechna očekávání naplnila. Jejich tým prokázal hluboké znalosti a schopnost vést komplexní elektroinstalace. Elektroinstalace byla provedena s maximální precizností a kvalitou. Všechno bylo perfektně zkontrolováno a funkční.

Firma pro mě odvedla vynikající práci. Elektroinstalace byla provedena s precizností a pečlivostí, kterou očekávám. Celkově byla moje zkušenost s touto firmou velmi pozitivní. Doporučuji ji všem, kdo si cení kvality, profesionalismu a spolehlivosti.

Adresa

U Kapličky 449
541 01 Trutnov

Vojtěch Hátle

+420 733 748 416
hatle@elektroniobe.cz

Michal Sabov

+420 736 217 429
sabov@elektroniobe.cz

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.