Nová inteligentní elektroinstalace obrněná bezpečností

Zkratka NIOBE v sobě nese význam pro novou inteligentní elektroinstalaci obrněnou bezpečností. S novou inteligentní elektroinstalací NIOBE se vaše domácnost stane místem, kde se bezpečnost a komfort spojují. Získejte kontrolu nad bezpečností svého domova s NIOBE. Díky Elektro NIOBE můžete:

1. Využijte naše služby v oblasti klasické elektroinstalace.

Mezi naše základní služby patří klasická elektroinstalace. Využívá se pro pevně připojené spotřebiče a světelné rozvody. Výhodou klasické elektroinstalace je bezesporu její menší finanční náročnost.

2. Používat ve svém domě inteligentní elektroinstalaci.

S inteligentní elektroinstalací můžete ovládat osvětlení, topení, zabezpečení a další zařízení pomocí aplikace na svém mobilním telefonu. To znamená větší komfort, kontrolu a úsporu energie, což může zlepšit váš každodenní život.

3. Monitorovat svůj domov 24/7 z mobilního telefonu.

Můžete být klidní, že kdykoli a odkudkoli můžete zkontrolovat, co se děje ve vašem domě, což zvyšuje bezpečnost a umožňuje rychlou reakci na potenciální problémy.

4. Okamžitě reagovat na nezvané návštěvy nebo alarmy.

Tato služba zajišťuje, že pokud se někdo nezvaný pokusí vstoupit do vašeho domu nebo pokud dojde k alarmující situaci, budete okamžitě informováni a profesionální ochranáři mohou zasáhnout na základě alarmu.

5. Nastavit osvětlení a topení na dálku, což šetří energii.

Ovládejte osvětlení a topení ve vašem domě z jakéhokoli místa a kdykoli. Zvyšte si komfort a zároveň šetřte energii tím, že můžete regulovat spotřebu elektrické energie a topení podle vašich potřeb.

6. Sledovat svůj majetek pomocí kamerového systému.

Sledujte svůj majetek a okolí pomocí kamerového systému. Zabezpečení nejen vašeho domova, ale také monitorování zahrady, parkoviště a dalších prostor kolem domu.

7. Zažít zvukovou revoluci s inovativním audio systémem.

Díky prvotřídnímu designu a vynikající zvukové kvalitě přinášíme do vaší domácnosti neopakovatelný zvukový zážitek. Objednejte nyní a posuňte své poslechové dovednosti na novou úroveň.

Adresa

U Kapličky 449
541 01 Trutnov

Vojtěch Hátle

+420 733 748 416
hatle@elektroniobe.cz

Michal Sabov

+420 736 217 429
sabov@elektroniobe.cz

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.